One Man Band -  Muzyka na każdą okazję
Wokalista, gitarzysta, pianista, kompozytor - Człowiek Orkiestra 


Adam Anusiewicz

Bez muzyki życie byłoby pomyłką

Doświadczenie muzyczne (solo i w zespołach)

I 1982 – XI 1989
Estrada Warszawska, Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Stanowisko: gitarzysta, pianista i wokalista, później szef wielu rozmaitych formacji muzycznych, konsultant muzyczny w zakresie instrumentacji i aranżacji coverowych form muzycznych. Obowiązki: opracowywanie utworów muzycznych na zlecenie dyrekcji oraz na potrzeby własne, własnego zespołu oraz innych wykonawców. Wybrane miejsca pracy: Night Club Czarny Kot (dawniej hotel Victoria; obecnie Sofitel), Kamieniołomy (hotel Europejski), ale początki to niemal wszystkie warszawskie restauracje z dancingiem w centrum miasta. Nocnym markom z tamtych lat nieobce są zapewne nazwy - Cristal, Sofia, Adria, Hawana, Odra, Kaukaska, Trojka, Metropol, Polonia i wiele innych, których nazw już nie pomnę...
Właśnie w Czarnym Kocie padła propozycja wyjazdu na statki od agenta z Oslo. Tak się zaczęły wojaże...
XII 1989 – III 1993
The Renaissance Cruises Company, The Royal Viking Company, Norway Line, Frontier Spirit. Stanowisko: pianista, gitarzysta i wokalista w zespołach muzycznych na statkach wymienionych wyżej kompanii. Obowiązki: opracowywanie i aranżacja oraz wykonywanie utworów muzycznych dla potrzeb Kompanii pod kątem obsługi muzycznej przyjęć i balów dla gości. Opracowywanie i aranżacja utworów muzycznych na potrzeby zespołu pod kątem wykonywania ich dla innych, zagranicznych wykonawców. 
IV 1993 – XI 1995
Impresariat Artystyczny Artimex. Stanowisko: Dyrektor Artystyczny. Obowiązki: opracowywanie scenariuszów imprez okolicznościowych organizowanych przez Impresariat Artimex oraz aktywny udział w ich realizacji.
I 1996 – V 2004
Samodzielna praca na stanowisku muzyka, wokalisty, DJ’a solo i w rozmaitych formacjach muzycznych (w tym w duecie Cocobongo z Darkiem Kłosowskim - choć sporadycznie, Cocobongo działa do dziś), oraz jako konsultant w zakresie doradztwa w sprawach organizacji i realizacji imprez o charakterze rozrywkowym organizowanych przez różne agencje (Art-Polonia, Pan Cater S.C., Muza-Art, Europa i inne).
VI 2004 – IV 2007
The Royal Cruises Company. Stanowisko: gitarzysta, pianista, gitarzysta basowy, wokalista w Show Bandzie (The Locomotion) i w trio jazzowym (Robert J. Trio) na pokładzie statków Splendour Of The Seas i Brilliance Of The Seas. 
Kliknij nazwę statku powyżej, żeby go poznać bliżej.
V 2007 - ...
Samodzielna praca w charakterze muzyka, wokalisty, wodzireja i DJ’a przy realizacji zleceń prywatnych oraz dla rozmaitych firm i agencji. 

Współzałożyciel, gitarzysta i wokalista country-rockowego zespołu Strefa 50
Więcej informacji o zespole na stronie www.strefa50.com.pl.

Współzałożyciel, gitarzysta i wokalista grupy Koktajl, oferującej oprawę muzyczną imprez od duetu wzwyż z udziałem instrumentalistów z najwyższej półki. 
Więcej informacji o grupie na stronie www.e-koktajl.pl.

Inicjator duetów gitar elektroakustycznych z przyjaciółmi Andrzejem Pisarzewskim (duet ADAN) i Robertem Lewandowskim (duet ROAD)

Wybrane z kalendarza

ONE MAN BAND
Prywatne garden party w willi na Kabatach

COCOBONGO
60 rocznica ślubu w restauracji Riviera (Olszewnica)

ONE MAN BAND
Koncert w pizzerii La Fiacchola - Warszawa Bemowo
ROBERT J. TRIO
Na pokładzie MV Brilliance Of The Seas

Szefem był perkusista Robert J.

ONE MAN BAND
W roli pianisty na pokładzie MS Splendour Of The Seas

Często pracowałem solo jako bar pianista

KOKTAJL (duet)
Do tańca w Soplicowie (Warszawa, ul. Górczewska 124). Zazwyczaj w piątki i soboty. Zapraszamy!

Duet Koktajl, czyli Monika i Adam

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych